Views System (7.x-4.1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Administration theme
mk: Административна тема
