Views System (7.x-4.1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Core
sl: Jedro

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Theme
sl: Tema

en: Configure
sl: Nastavi

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: System
sl: Sistem

en: Owner
sl: Lastnik

en: Profile
sl: Profil

en: Info
sl: Podatki

en: Screenshot
sl: Zaslonska slika

en: About
sl: O modulu

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: Administration theme
sl: Tema za upravljanje
