Views system message (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Message
ar: الرسالة

en: Views
ar: الرؤى

en: Error
ar: خطأ

en: Warning
ar: تحذير

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: @argument title
ar: عنوان @argument

en: @argument input
ar: مُدخل @argument
