Views system message (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Message
be: Паведамленне

en: Error
be: Памылка

en: Warning
be: Увага

en: Arguments
be: Аргументы

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў
