Views system message (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Message
bg: Съобщение

en: Views
bg: Изгледи

en: Error
bg: Грешка

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна
