Views system message (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: @argument title
bo: @argument་ཁ་བྱང་

en: @argument input
bo: @argument་ནང་འཇུག་
