Views system message (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Message
bs: Poruka

en: Error
bs: Greška

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
