Views system message (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Message
ca: Missatge

en: Warning
ca: Avís

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: @argument title
ca: Títol de @argument

en: @argument input
ca: Entrada de @argument
