Views system message (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Message
cy: Neges

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Error
cy: Gwall

en: Arguments
cy: Argiau
