Views system message (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: Error
da: Fejl

en: Warning
da: Advarsel

en: Arguments
da: Parametre

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: @argument title
da: @argument titel
