Views system message (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Type
de: Typ

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Views
de: Ansichten

en: Error
de: Fehler

en: Warning
de: Warnung

en: Arguments
de: Argumente

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: @argument title
de: @argument Titel

en: @argument input
de: @argument Eingabe
