Views system message (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Message
es: Mensaje

en: Views
es: Vistas

en: Warning
es: Advertencia

en: Arguments
es: Argumentos

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: @argument title
es: Título de @argument

en: @argument input
es: Entrada de @argument
