Views system message (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Message
et: Teade

en: Views
et: Vaated

en: Error
et: Viga

en: Warning
et: Hoiatus

en: Arguments
et: Argumendid

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: @argument title
et: @argument pealkiri

en: @argument input
et: @argument sisend
