Views system message (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Message
fi: Viesti

en: Views
fi: Näkymät

en: Error
fi: Virhe

en: Warning
fi: Varoitus

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: @argument title
fi: @argument otsikko

en: @argument input
fi: @argument syöte
