Views system message (7.x-1.0) - en to gd translation catalogue (8 entries)

en: Status
gd: Staid

en: Type
gd: Seòrsa

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: Views
gd: Seallaidhean

en: Error
gd: Mearachd

en: Warning
gd: Rabhadh

en: Arguments
gd: Argamaidean

en: Replacement patterns
gd: Pàtranan ionadachaidh
