Views system message (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Message
gl: Mensaxe

en: Views
gl: Vistas

en: Error
gl: Erro

en: Warning
gl: Alerta

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: @argument title
gl: Título de @argument

en: @argument input
gl: Entrada de @argument
