Views system message (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Message
hr: Poruka

en: Error
hr: Greška

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci
