Views system message (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Message
hu: Üzenet

en: Views
hu: Nézetek

en: Error
hu: Hiba

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: @argument title
hu: @argument cím

en: @argument input
hu: @argument bemenet
