Views system message (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Message
id: Pesan

en: Views
id: View

en: Error
id: Kesalahan

en: Warning
id: Peringatan

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: @argument title
id: Judul @argument

en: @argument input
id: Masukan @argument
