Views system message (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Message
ja: メッセージ

en: Views
ja: ビュー

en: Error
ja: エラー

en: Warning
ja: 警告

en: Arguments
ja: 引数

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: @argument title
ja: @argument タイトル

en: @argument input
ja: @argument インプット
