Views system message (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Error
ka: შეცდომა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Arguments
ka: არგუმენტები
