Views system message (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Message
km: សារ

en: Error
km: កំហុស

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន
