Views system message (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Message
lt: Žinutė

en: Views
lt: Vaizdai

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis
