Views system message (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Message
lv: Ziņojums

en: Views
lv: Skati

en: Error
lv: Kļūda

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade
