Views system message (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്
