Views system message (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Message
mr: संदेश

en: Views
mr: याद्या

en: Error
mr: तृटी
