Views system message (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Message
my: သတင်း

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Error
my: အမှား

en: Warning
my: သတိပေးချက်
