Views system message (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Message
nl: Bericht

en: Views
nl: Overzichten

en: Error
nl: Fout

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer
