Views system message (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Message
pl: Wiadomość

en: Views
pl: Widoki

en: Error
pl: Błąd

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: @argument title
pl: Tytuł argumentu @title

en: @argument input
pl: @argument wejściowy

en: Views system message
pl: Wiadomość systemowa dla widoków

en: A views plugin to show system messages in views area.
pl: Wtyczka do widoków umożliwiająca wyświetlanie systemowych wiadomości w obszarach obsługiwanych przez widoki.

en: System message
pl: Wiadomość systemowa

en: Provide the message in a view.
pl: Dostarcza wiadomość w widoku.

en: Message CSS class
pl: Klasa CSS wiadomości

en: A custom CSS class to add to the message container.
pl: Własna klasa CSS, która zostanie dodana do elementu otaczającego wiadomość.

en: Type of system message.
pl: Rodzaj wiadomości systemowej
