Views system message (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Message
ps: پيغام

en: Views
ps: ليدنې

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Arguments
ps: استدلالونه
