Views system message (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Type
pt: Tipo

en: Message
pt: Mensagem

en: Views
pt: Visualizações

en: Error
pt: Erro

en: Warning
pt: Aviso

en: Arguments
pt: Argumentos

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: @argument title
pt: título @argument

en: @argument input
pt: entrada @argument
