Views system message (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Message
ru: Сообщение

en: Views
ru: Представление

en: Error
ru: Ошибка

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: @argument title
ru: @argument заголовок

en: @argument input
ru: @argument ввод
