Views system message (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Message
sk: Správa

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Error
sk: Chyba

en: Warning
sk: Varovanie

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie
