Views system message (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Message
sv: Meddelande

en: Views
sv: Vyer

en: Error
sv: Fel

en: Warning
sv: Varning

en: Arguments
sv: Argument

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: @argument title
sv: Titel för @argument

en: @argument input
sv: Inmatning för @argument
