Views system message (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Message
ta: செய்தி

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Error
ta: பிழை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை
