Views system message (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Message
tr: İleti

en: Views
tr: Görünümler

en: Error
tr: Hata

en: Warning
tr: Uyarı

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: @argument title
tr: @argument başlığı

en: @argument input
tr: @argument girdisi
