Views system message (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Message
vi: Thông điệp

en: Error
vi: Lỗi

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Arguments
vi: Tham số

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: @argument title
vi: Tiêu đề tham số @argument

en: @argument input
vi: Nhập vào tham số @argument
