Views system message (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Message
az: Mesaj

en: Views
az: Görünüşlər

en: Error
az: Səhv

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: @argument title
az: @argument başlığı

en: @argument input
az: @argument giriş
