Views system message (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Message
cs: Zpráva

en: Error
cs: Chyba

en: Warning
cs: Varování

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: @argument title
cs: @argument nadpis

en: @argument input
cs: @argument vstup
