Views system message (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Message
el: Μήνυμα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: @argument title
el: @argument τίτλος

en: @argument input
el: @argument εισαγωγή
