Views system message (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Message
eu: Mezua

en: Views
eu: Bistak

en: Error
eu: Errorea

en: Warning
eu: Kontuz

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: @argument title
eu: @argument izenburua
