Views system message (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Message
fa: پیام

en: Views
fa: نماها

en: Error
fa: خطا

en: Warning
fa: هشدار

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: @argument title
fa: عنوان @argument
