Views system message (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Message
gu: સંદેશ

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી
