Views system message (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Message
he: הודעה

en: Views
he: היבטים

en: Error
he: שגיאה

en: Warning
he: אזהרה

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה
