Views system message (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Error
hy: Սխալ

en: Warning
hy: Զգուշացում
