Views system message (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Message
is: Skilaboð

en: Views
is: Gagnasýn

en: Error
is: Villa

en: Warning
is: Viðvörun

en: Arguments
is: Rök
