Views system message (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Message
mn: Зурвас

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Error
mn: Алдаа
