Views system message (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Message
oc: Messatge

en: Views
oc: Vistas

en: Warning
oc: Avertiment

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: @argument title
oc: Títol de @argument

en: @argument input
oc: Sasida de @argument
