Views system message (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Message
ro: Mesaj

en: Views
ro: Vizualizări

en: Error
ro: Eroare

en: Warning
ro: Avertizare

en: Arguments
ro: Argumente

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: @argument title
ro: Titlul @argument

en: @argument input
ro: Intrare @argument
