Views system message (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Message
th: ข้อความ

en: Views
th: ดู

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Warning
th: การเตือน

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง
